Sponsorlu Bağlantılar

-

2014 Mevlid Kandili Mesajları Resimli

Sponsorlu Bağlantı

2014 Resimli Mevlid Kandili Mesajları ile Kısa Mevlid Kandili Sözlerini sizlere sunuyoruz. Facebook ve Twitter sitesinde de paylaşabileceğiniz Mevlid Kandili Sözlerine Sizlerde Katkıda Bulunabilirsiniz.

Mevlid gecesi, Rebiul-evvel ayının 11. ve 12. günleri arasındaki gecedir.Peygamber efendimizin doğum günü, bütün Müslümanların bayramıdır.Mevlid Kandili Nedir Anlamı bilgi ; İnsanlığın kurtuluşu için gönderilen son ve en büyük peygamber, bizim Peygamberimiz Hz. Muhammed s.a.s. 571 yılında Kameri aylardan Rebiü’l-evvel ayının 12. gecesi doğmuştur.

Bu mübarek geceye Mevlid Kandili denmektedir.

2014-mevlit-kandili

Mevlid Kandili Mesajları

 

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

.....

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun.Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek Mevlid kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

mevlid-kandili-mesajlari-2

Gün vardiır bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. Hayırlı kandiller..

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarrı kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Mevlüt kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun. 
Hayırlı Günler. 
Serdarhan Media

Konu İçi Aramalar

 mevlit kandili mesajlarikandil mesajlarımevlid kandili mesajlarımevlid kandili 2014mevlid kandiliresimli mevlid kandili kutlamasımevlit kandili mesajları resimlimevlit kandili 2014muhabbetli sözlerkandil dua sözleri
2014 Mevlid Kandili Mesajları Resimli admin tarafından 3 Aralık 2013 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
2014 Mevlid Kandili Mesajları Resimli isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz