Sponsor Bağlantılar

-

Ahmet Cemalettin Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında?


Sponsor Bağlantı

Ankara Üniversitesi SBF Beynelmilel İlişkiler Bölümü mezunu olan Çelik, Başbakanlık Yasalar ve Kararlar Genel Müdürlüğü’nde uzman yardımcısı ve uzman olarak görev yaptı. Başbakanlık Güvenlik İşleri Genel Müdürlüğü’nde ise Uzman, Daire Başkanı ve Genel Müdür Vekilliği görevlerinde bulundu.

Çelik’in dış siyaset ve beynelmilel güvenlik meseleleri üzerine araştırma ve çalışmalarıbulunuyor.

2012 senesinden itibaren Milli İstihbarat Teşkilatı  Müsteşarlığı’nda çalıştı.

.....

23 Aralık 2013 tarihinde BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Telekomünikasyon İletişim Başkanı oldu.
Bu göreve, Eriştirme, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Başbakan Erdoğan ve Reisicumhur Gül imzasıyla Ahmet Cemalettin Çelik atandı.
Evvelki başkan Fethi Şimşek’in kendi isteğiyle görevden ayrılmasından sonra, başka bir deyişle 1 Aralık 2012′ten bugüne İletişim Daire Başkanlığı görevini vekaleten Dr. Osman Nihat Şen yürütüyordu.

btk

Benzer Konular

 ahmet cemalettin celik kimdirahmet cemalettin çelikcemalettin çelik kimdirahmet cemalettin çelik vikipediahmet cemalettin çelik nereliCEMALEDDİN ÇELİK KİMDİRcemalettin çelik nereliahmet cemaleddin celik kimdirCemalettin çelik vikipediahmet cemalettin çelik özgeçmiş nereli Sponsor Bağlantılar

Ahmet Cemalettin Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında? Reis Bey tarafından 24 Aralık 2013 tarihinde , Hakkında Bilgi kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Ahmet Cemalettin Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz