Sponsorlu Bağlantılar

-

ATT Maaşları Ne Kadar Kaç Lira, Nasıl ATT Olunur

Sponsorlu Bağlantı

ATT Maaşları Ne Kadar Kaç Lira

2013-20114 ATT Maaşları Ne Kadar Kaç Lira, Nasıl ATT Olunur, Acil Tıp Teknisyenliği hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Acil tıp teknisyeni maaşları kaç lira sorusunun yanıtı asgari ücretin 1,5 katı civarındadır, elde ettiğiniz tecrübeye göre bu miktar daha da yükselebilmektedir. Acil tıp teknisyenleri ne kadar para kazanıyor sorusuna tam anlamıyla bir cevap vermek zor, çünkü bir çok şirket özel olduğu için vermiş oldukları maaşlar değişmektedir. Anca asgari ücretten oldukça fazla bir para alacağınız kesin. Eğitim döneminiz boyunca bir şey kazanmayı düşünmeyin, iş hayatına atıldıktan sonra zaten size gereken miktarın fazlasını kazanmaya başlarsınız.

Acil tıp teknisyenliği yada diğer bir deyişle ambulans teknisyenliği, bir çok ülkede acil tıp hizmetleri veren kurumlardaki sağlık çalışanlarını belirtmek için kullanılan terimlerdir. Halk arsında ambulans şoförü, ambulans hizmetlisi yada ambulansçı gibi nitelendirenler olsada günümüzde en çok tercih edilen mesleklerin başında gelmektedir.

attresimleri

Acil tıp teknisyenleri, dünya genelindeki bir çok ülkede tıp otoritelerince belirlenen protokollere ve kurallar çerçevesinde acil aramalara yanıt verme, bazı ilk aşama tıbbi müdahalelerde bulunup ve müdahale edilen hastayı hastaneye götürme görevini yaparlar.

.....

 

Acil tıp teknisyenleri, müdahale edilecek olan hastanın ilk durumunu değerlendirmek ve hasta ileri düzeyde tıbbi tedavi için uygun bir yere aktarılana kadar yeterli nefes ile solunum yolunu korumak ayrıca kardiyovasküler dolaşımı sağlamak için gerekli olan acil tıbbi müdahaleleri gerçekleştirmek için eğitim almışlardır.

 

ATT Maaşları Özel sektörde 2000 Lirayı bulmaktadır, Devlet Hastanelerinde ise alınan Döner Sermaye ile bu miktar 2500 liraları bulmaktadır.

Meslekler Hakkında Bilgileri sitemizde bulmaya devam edeceksiniz.

Konu İçi Aramalar

 att maaşlarıacil tıp teknisyeni maaşıacil tıp teknisyenliği maaşıatt nasıl olunuracil tıp teknisyeni maaşlarıatt maaşıatt maaslari 2014acil tıp teknisyenliği maaşlarıatt ne kadar maaş alıratt maası ne kadar
ATT Maaşları Ne Kadar Kaç Lira, Nasıl ATT Olunur admin tarafından 9 Eylül 2013 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
  yeni 10
Benzer Konular
ATT Maaşları Ne Kadar Kaç Lira, Nasıl ATT Olunur isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
11 responses to “ATT Maaşları Ne Kadar Kaç Lira, Nasıl ATT Olunur”
 1. yaren davarci diyor ki:

  Merhaba ben lise 3sinifa gidiyorum kiz meslek lisesi bende acil tip teknisyeni olabilirmiyim 4 yillik fakülte okuduktan sonra

 2. İbrhm diyor ki:

  Ne 2500 hayalmi kuruyorsunuz.

 3. melek diyor ki:

  merhaba arkadaslar ben attyim 2.500 net maaşım

 4. sude nur diyor ki:

  aylık mı 2.500 yıllık mı çok merak ediyorum

 5. nur diyor ki:

  ne saçmalıyosunuz ATT yi bu kadar küçümsemeyin tabiki 2500 alıyorlar

 6. esra coşkun diyor ki:

  Ben lise 3. Sınıfım düz lise okuyorum seneye ygs den tercih yapmeyı düsünüyorum bu bölümü secebilirmiyim? Yani düz liseler secebiliyormu

 7. att diyor ki:

  Arkadaslar kesinlikle yalan ben 3 yildr att yim ve aylik maasim doner sermayeye gore degisiyor ayda 1350 devlet ozelde ise 1200 tl maas vardr

 8. salih tekin diyor ki:

  arkadaşlar ATT LİSE MEZUNU OLDUĞUNDA NE KADAR MAAŞ ?

 9. gercek maas diyor ki:

  NET 2.400 TL.
  + Fazla çalışma saatin * 5,7

Sende Yorum Yaz