Sponsor Bağlantılar

-

Biçerdöver Nedir Kısaca Ne İşe Yarar


Sponsor Bağlantı

Biçerdöver Nedir Kısaca Ne İşe Yarar soruların yanıtını özet olarak açıklayarak biçer döverler Hakkında Bilgileri siz sitemiz takipçileriyle paylaşmak istiyoruz.

Ekinleri hasat etme işlemi sırasında kullanılan büyük iş taşıtı.. Büyük tarlalardaki ekinleri kısa zamanda biçerek, ekinin tanesiyle sapını birbirinden kolayca ayırabilen biçerdöverler, ilk defa 19. yüzyılda Amerika ve İngiltere’de kullanılmaya başladı. Biçerdöverler, biçme, dövme ve kaldırma aygıtlarından oluşur. Destekçi bir motorla veya traktör gücüyle çalışır. Kendisinin kendine davranış kabiliyeti kalan yeni sezon modelleri de vardır. Bu Sabah yaygın olarak kullanılan bu otomobillerin birden çok versiyonu bulunmaktadır Şunlar aralarında ot biçen ve biçtiği otları balyalayan ek olarak gelişmiş makineler de vardır.

bicerdover

.....

 

Tarım ve Türk Tarımı Ansiklopedisi ( Biçerdöver Resimleri ) 

Benzer Konular

 biçerdöverbiçerdöver ne ise yararbiçerdöver nedirbicer dover hwkkinda bilgibiçerdöver hakkında bilgibiçer döver nedirbiçerdöver nerelerde kullanılırbiçerdöver vikipedibiçerdöverler hakkında geneldöver biçer Sponsor Bağlantılar

Biçerdöver Nedir Kısaca Ne İşe Yarar admin tarafından 31 Ekim 2013 tarihinde , Nedir- Ne Demek - Sözlük kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Biçerdöver Nedir Kısaca Ne İşe Yarar isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz