Sponsorlu Bağlantılar

-

En Yeni, Son Çıkan, Güncel Android Sürümü Hangisidir, Nedir

Sponsorlu Bağlantı

Bu konuda 2014 son android sürümü hangisi android en son sürümü nedir, en son android sürümü nedir, android son sürüm nedir en yüksek android sürümü hangisidir sorularının yanıtlarını bulacaksınız.

Android in son sürümü hangisi 2013-2014, En Yeni Sürümü Hangisi Son Çıkan Sürümü Nedir

samsung-android11

.....

Android işletim sistemi yeni versiyonu nedir,

Bundan Dört sene kadar önce telefon severerin  hayatına giren Google’ın mobil işletim sistemi olan Android, aradan geçen bu dört yıllık süre zarfında mobil işletim sistemi pazarının tartışmasız lideri konumuna gelmiştir. Başlangıçtan bu güne geçen zaman zarfından bu yana bir çok değişiklik ve güncelleme geçirmiştir. Android 2.3 Gingerbread halen Android’in en çok bilinen ve popüler versiyonu olma unvanını korurken, Android’in engüncel versiyonu unvanını ise 4.3 Jelly Bean elinde bulunduruyor. Android’in şu andaki en güncel versiyonu olan Android 4.3 Jelly Bean, Android sürümleri içinde zirveyi zorlamaya başlayacak gibi duruyor. Yakın Dönemde 4.4 Kit Kat sürümü ile tanışacağız ve en güncel sürüm o olacak. Bakalım Kit Kat bize neleri sunuyor.

 Bilgi Media & Android ve Çözümleri Ansiklopedisi

Konu İçi Aramalar

 en yüksek android sürümü hangisiandroid en son sürümü hangisiandroid son sürüm hangisien son android sürümü nedirandroid en son sürüm hangisiandroid son sürüm nediren son android sürümü hangisiandroidin son sürümü hangisiandroidin en son sürümü hangisison android sürümü hangisi
En Yeni, Son Çıkan, Güncel Android Sürümü Hangisidir, Nedir admin tarafından 4 Kasım 2013 tarihinde , Hayata Dair Deneyimlerim kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
En Yeni, Son Çıkan, Güncel Android Sürümü Hangisidir, Nedir isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “En Yeni, Son Çıkan, Güncel Android Sürümü Hangisidir, Nedir”
  1. adem taşdemir diyor ki:

    S4 güncellendi bende 4.4.3 yüklüydü 4.4.2 oldu bunu nasıl düzeltebilirim

Sende Yorum Yaz