Sponsorlu Bağlantılar

-

Hadise’nin Gerçek Adı ve Soyadı Nedir?

Sponsorlu Bağlantı

Hadise’nin Gerçek Adı ve Soyadı Nedir? Hadise Nerelidir, Kaç Yaşındadır ve Memleketi Neresidir gibi kafanıza takılan soruların yanıtlarını kısaca ve özet bir biçimde sizlere açıklamak istiyoruz. 

Hadise’nin soyadı ne?

O Ses Türkiye Yarışmasının Sevilen Jüri Üyesi Hadise’nin gerçek adı da Şarkıcı olarak kullandığı ismiyle aynı yani Hadise’dir.Ünlü şarkıcımız kendi gerçek ismini kullanmaktadır.Hadise’nin soy adı nedir diye soracak olursanız ise Açıkgöz‘dür.Hadisenin Doğum Tarihi 22 Ekim 1985 tir.Hadise Açıkgözün gerçek memkeleti Soğuk havasıyla bildiğimiz şehrimiz Sivas’lıdır fakat Belçika’nın Mol şehrinde dünyaya gelmiştir.Kökün olarak Kafkasya kökenli olan Hadise’nin annesi Sivas’ın Yıldızeli ilçesinin Fındıcak babası ise Merkez Yavu köylerindendir. Hadise’nin bugünkü yani 2013 yılı itibari ile yaşı 28′dir.

2014 Hadise Resimleri

2014 Hadise Resimleri

.....

Ünlü Türk-Belçikalı şarkıcı, besteci, söz yazarı ve yarışmaların tercih edilen Jüri üyesi. Belçika’da düzenlenen Pop Idol yarışması ile sanat ve müzik dünyasınca tanınan ve sonrasında yayınladığı albümlerle ünlenen şarkıcı, “Düm Tek Tek” isimli şarkıyla Türkiye’yi temsil ettiği 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda dördüncü oldu.

Genel bilgiler
Doğum adı Hadise Açıkgöz
Doğum 22 Ekim 1985 (27 yaşında)
Mol, Belçika
Meslekler Şarkıcı
Etkin yılları 2003-günümüz
Tarzlar R&B, Pop, Soul

Hadise Resimleri Galerisi

Bilgi Media & Vikipedi Biyografi Ansiklopedisi

Konu İçi Aramalar

 hadisenin soyadıhadiseHadisenin gerçek adihadisenin soyadı nedirhadisenin soyadı nehadise kaç yaşındahadisenin gercek ismihadise soyadıhadise nin soyadihadise gerçek adı
Hadise’nin Gerçek Adı ve Soyadı Nedir? admin tarafından 11 Ekim 2013 tarihinde , Kısa Biyografiler kategorisine eklenmiştir.
  yeni 10
Benzer Konular
Hadise’nin Gerçek Adı ve Soyadı Nedir? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
7 responses to “Hadise’nin Gerçek Adı ve Soyadı Nedir?”
 1. eda aydın diyor ki:

  Hadise Açıkgöz`ün 28 yaşında olmasına inanamadım.Yukarıdaki fotoğrafta Murat Boz`la çekinmiş.O fotoğrafın ne anlama geldiğini anlayamadım.

 2. helin gengi diyor ki:

  bence murat boz ve hadise cıkıyor çünkü birbirlerine yapışıyorlar

 3. omer diyor ki:

  Sevgililer bence

 4. irem derici diyor ki:

  bence hadise ve murat bz çıkıyo ama buna pek inanmıyorum bikere murat bozun canlı canlı görmek ona sarılmak onunla şarkı söylemek istiyorum hep bunun halini kuruyorum

 5. sehernur elbi diyor ki:

  murat boz saten hadiseyi seviyor ama hadiseyi bilmiyorum :)

Sende Yorum Yaz