Sponsorlu Bağlantılar

-

Spor Yaparken Nasıl Giyinmeliyiz ? Neleri Giymeliyiz ?

Sponsorlu Bağlantı

Spor Kıyafetleri Nelerdir

Spor yaparken Nasıl giyinmeliyiz, üzerimize ne giymeliyiz, hangi elbiseler üzerimizde olmalı, Ayakkabı seçimi nasıl olmalı sorularının yanıtları burada.

Özellikle mevsimlere cazip biçimde kıyafet tercihi inşa etmek , size yaptığınız sporda ek olarak rahat davranış etme imkanı sağlayacaktır .

Ekstra terlemenize yarayan bir birçok kıyafet size faydadan birçok kayıp getirebilir . Bu tarz giyim tercihinin adına , terlemeyi emen giysiler ek olarak sağlıklı olacaktır . Pamuklu elbiseler bu anlamda en büyük yardımcınız .

sporkiyafetleri

Tayt ve eşofman altı buna benzer seçenekler size özgür davranış sağlar . Burada dikkat etmeniz gerekli olan nokta ise , kıyafetlerinizin vücudu sarması ama sıkmaması gerekir .

.....

Spor yaparken en büyük yükü çeken bölgelerinizden biride ayaklarınızdır
Ayakkabı tercihi en mühim noktalardan biri . Vereceğiniz hata bir hüküm bütün egzersizlerinizin sakatlıklarla sonuçlanmasına ne sebeple olabilmektedir . Bu yüzden spor ayakkabı alırken düz tabanlı modellerden kaçının . Ayak tabanınızı koruyan ve yükünü hafifletecek tarzda olanlara yönelin .

Alacağınız ayakkabının gökyüzü akımı birçok önemli
Kullandığınız ayakkabının içerdeki havayı hapsetmemesi , hatta sürkülasyon sağlaması gerekir . Bu özelliğe sahip değilse bir dizi ayak hastalığı peşinizi bırakmayacaktır .

Tüm spor kıyafetlerinizde olası oldukça rahat olacağınız tarza yönelin
Bu size hem bir egzersizlerinizi dosdoğru yapma imkanı verecek , hem bir de sağlıklı biçimde sporunuza devamı etme özelliği katacaktır .

Bilgi Media & Spor Servisi

Spor Yaparken Nasıl Giyinmeliyiz ? Neleri Giymeliyiz ? admin tarafından 20 Eylül 2013 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
    yeni 10
Benzer Konular
Spor Yaparken Nasıl Giyinmeliyiz ? Neleri Giymeliyiz ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz